Sex Simulator


Futu Tek Lista E Të Këqinjve

Komuniteti paraqet një përvojë më të mirë loje


Kliko Dhe Luaj

Kemi vetëm lojëra që janë gati.


Pa Para, Vetëm Bythë.

Të gjitha këto lojëra mund të luhet falas tani.

Lojë Seksi Online, Lojë Falas Për Homoseksualë!

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Le të fillojmë festën!

Keni luftuar të gjeni një pallat të mirë kënaqësie për të gjitha nevojat tuaja të lojrave gej? Epo, mos u shqetëso më për hallin tënd: Lojrat E Seksit Online Janë Këtu Për Të të shpëtuar ty Dhe për të treguar se çfarë do të thotë të ofrosh një rresht të madh dhe koleksion titujsh të luajtur në këtë çerdhe. Ka kohë që ka qenë një ëndërr e ekipit të zhvillimit për të krijuar platformën më të mirë të Internetit për entuziastët në këtë zhanër: tani është koha për ne që t'ju tregojmë se me çfarë kemi punuar gjatë pesë viteve të fundit!, Ne me të vërtetë e vlerësojmë kohën e të gjithëve dhe besojmë se në krahasim me vendet e tjera të tmerrshme atje jashtë, të gjithë do të duan të vijnë tek ne së pari kur të kenë nevojë për një lirim homoseksualësh. Vini re përpara kohës se ne jemi plotësisht të angazhuar për të punuar në këtë projekt nga tani deri përgjithmonë – asnjë gur nuk do të mbetet pa u kthyer deri sa ne të jemi numri një në këtë linjë të prodhimit. Pra, me këtë në mendje, le të flasim për pazarin se Çfarë Lojrash Seksuale Në Internet Ka për të të ofruar Ty. Nëse nuk ndiheni si lexim, ju lutem, jeni të lirë të krijoni një llogari sa më shpejt që të jetë e mundur dhe të hulumtoni zonën e anëtarit për veten tuaj., Kam qenë një kënaqësi e vërtetë që ju takova dhe shpresoj se ju të shijoni lojrat tona po aq sa ne u kënaqëm duke i krijuar ato!

Bashkohu pa pagesë tani

Një nga problemet më të mëdha me komunitetet e bixhozit në internet është se më shpesh se jo, ju kërkohet të nxirrni para në dorë para se në fakt të përjetoni lojrat. Ndërsa provat e lira janë një rrugë potenciale për të shkuar poshtë, ne menduam se do të ishte më mirë nëse ne japim lojrat tona janë të lira dhe pastaj monetizuar nga metoda të tjera. Ky vendim na ka përfituar me të vërtetë në një kohë të gjatë, pasi tani kemi më shumë anëtarë se sa kemi patur më parë dhe ky numër duket se rritet çdo ditë., Një nga përfitimet e konsumatorit me marrjen e lojrave të lira është se kjo vë një barrë ekstreme tek zhvilluesit për të mbajtur lëshimet e tyre të freskëta dhe të kënaqshme. Nëse nuk mund të të kënaqim dhe të zbavitemi me lojrat tona, thjesht shko diku tjetër, gjë që do të na kushtojë shumë gjatë. Kemi marrë nivele të mëdha frymëzimi nga tituj kryesorë të tillë si Liga E Legjendave DHE CS:SHKO. Ato janë dhënë krejtësisht pa pagesë dhe janë jashtëzakonisht të suksesshme dhe fitimprurëse për zhvilluesit si rezultat i kësaj., Thjesht, kur të regjistrohesh Në Lojërat E Seksit Në Internet Nuk do të paguash asgjë dhe ky premtim do të jetë i mirë që tani deri në fund të kohës. Ju fjalë për fjalë nuk keni asgjë për të humbur kur ju krijoni një llogari këtu, pasi ju nuk jeni ngarkuar për asnjë pagesë është krejtësisht vullnetare!

Rresht i madh lojrash

Brenda, ju do të gjeni më shumë se një titull të vetëm: ne kemi 37 botime plotësisht të botuara me pesë të tjera në zhvillimin aktiv. Mos shko të mendosh për një sekondë që nxitojmë lëshon: çdo lojë është kontrolluar kohë dhe kohë përsëri për t'u siguruar që të arrijë shpresat tona. Nuk kemi absolutisht asnjë shqetësim rreth vonimit të titullit në mënyrë që njerëzit të luajnë një lojë të madhe kur më në fund ta shtojmë në bibliotekën tonë. Gjëja më e rëndësishme është të lësh një lojë të mirë kur është gati, në krahasim me një lojë të keqe kur nuk është., Duke e thënë këtë, ne kemi vonuar vetëm një herë lirimin dhe nuk kemi në plan ta bëjmë atë përsëri. Gjithashtu ofrojmë mundësi falas beta herë pas here në tituj të ndryshëm, që të na ndihmosh me zhvillimin dhe të na thuash se çfarë mendon për lojrat tona. Është e rëndësishme të dihet se çdo lojë e vetme që ne bëjmë lëshim është shumë unike gjithashtu: ne nuk duam që ju të mendoni se këto janë vetëm kopje dhe ngjitje titujsh, pasi secili ka stilin e vet unik të punës, komplotin, qasjen e lojës dhe kështu me radhë., Dhe për aq sa vlen, çdo titull i vetëm që do të gjeni brenda platformës sonë është 100% i prodhuar në shtëpi: ne nuk burojmë asgjë dhe punojmë vetëm me punonjësit nga kompanitë tona, përveç në disa rrethana shumë të rralla. Këto lojëra ekskluzive nuk mund të gjenden askund tjetër në Internet – ne jemi pronarët e vetëm dhe botuesit e tyre!

Komuniteti fantastik paraqet

Lojrat e Seksit Online Të Homoseksualëve kanë një numër personalitetesh shumë të kënaqshme të komunitetit që ka të ngjarë të dashurosh si një lojtar gejsh. Ndoshta një nga veçoritë më të dashura të komunitetit është serveri ynë I Mosmarrëveshjes, i cili pret 7,000 anëtarë aktivë marrin mijëra mesazhe çdo ditë. Ka dhjetra dhoma brenda që të lejojnë të flasësh për çdo lojë, të ndash video dhe fotografi, të flasësh me dev-të dhe të bësh një numër detyrash të tjera të bukura që mund të mos gjesh në platforma të tjera të lojërave të homove., Kemi gjithashtu forumet zyrtare Online Të Seksit Të Homoseksualëve, të përkryera për diskutimin e bakshisheve dhe trukeve si dhe ndarjen e përvojave dhe reagimeve të tua me ekipin: diçka për të cilën jemi përjetësisht mirënjohës. Së bashku me këto dy mjete, kemi gjithashtu një sistem arritjesh si dhe dërrasa për ata që me të vërtetë shkëlqejnë në çdo titull të vetëm. Mendon se e ke atë që duhet për të luftuar më të mirën? Vendose veten në test sot me artikullin tonë të ri shpejtësie! Vetëm sigurohu që të jesh i shpejtë, që do të thotë ta heqësh dorën nga palla jote shumë keq.

Mendimet e fundit Për Lojrat E Seksit Online Të Homove

Gjatë viteve që kam qenë këtu, jam rritur shumë për të vlerësuar hapat që ekipi ka ndërmarrë për të na bërë një hap para të gjithëve. Ka qenë për nder dhe privilegj të punoj këtu, si dhe për të diskutuar me ju sot se çfarë e bën këtë vend kaq të pasur me argëtimin e homoseksualëve. Ju faleminderit shumë që keni marrë kohë për të lexuar gjithçka që kam shkruar: ndoshta është një kohë e mirë për të shkuar përpara tani dhe për të krijuar llogarinë tuaj! Sido që të jetë loja e gejve, mund të jetë më e mira!

Luaj Falas Tani